Navrhni nejlepší mediální kampaň pro PPG Deco Czech

Background

PPG Deco Czech je předním výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků v ČR, který momentálně sdružuje značky Primalex, Balakryl, Johnstone‘s a Bondex. V současné době připravuje komunikační platformu, která by pro zákazníka měla být především profesionálním rádcem, který dokáže nabídnout kompletní řešení pro veškeré požadavky ochrany a dekorace dřeva, bude obsahovat inspirativní vizuály a tipy.

Challenge

Navrhněte kampaň pro launch platformy „Milujeme dřevo“ a doporučte efektivní kanály pro propagaci platformy tak, aby návštěvnost webu dosahovala 1000 uživatelů měsíčně. Cílem je stát se zdrojem inspirace číslo 1 pro milovníky barev a natírání.

Ceny pro vítěze

Soutěžící budou mít možnost navázat užitečné kontakty a dostat zpětnou vazbu od odborníků z oblasti médií a marketingu. Nejlepší tým získá stylové tablety Lenovo.

PPG Deco Czech
Stáhněte si
kompletní zadání
Stáhnout brief

Harmonogram

 • Otevření registrací 1. března
 • Odevzdání prezentací 8. května
 • Prezentace prací 11. května
 • Vyhlášení vítězů 11. května

Porota

 • Martina Macková

  Martina Macková Marketing Manager at PPG Deco Czech

  V marketingu pracuji přes 13 let. Mám ráda design a zajímavé nápady, proto se moc těším na kreativní řešení od studentů.

 • Radouane Hadj Moussa

  Radouane Hadj Moussa Creative Director, DDB Prague

  Prezident Art Directors Club Czech Republic. Jsem milovník dobrého jídla, fanoušek dobré hudby a především dobrých nápadů.

 • Karolína Hezinová

  Karolína Hezinová Client Service Director, Attention!Media

  Naplňuje mě vidět výsledky naší práce, tedy kampaně našich klientů. S velkým zájmem sleduji reklamní breaky, otáčím se za billboardy, čtu posty na sociálních sítích.